Baumit open - 3x výhodne!

1

Izolačné platne Baumit openTherm teraz za výhodnejšiu cenu!

Základnou súčasťou systému Baumit open sú fasádne izolačné platne openTherm s pravidelným rastrom otvorov, ktoré umožňujú masívny a rýchly odvod vodnej pary z konštrukcie. Všetky vrstvy systému (lepiaca hmota openContact, izolačná doska openTherm a fasádna omietka openTop, či samočistiaca NanoporTop) tvoria jeden harmonický a priepustný celok. Systém Baumit open má rovnakú priepustnosť vodných pár ako tehlové murivo, čo vytvára z fasády homogénnu konštrukciu s vynikajúcimi stavebno-fyzikálnymi parametrami.

euro
Baumit open
2

Baumit open dýcha oveľa viac ako bežný tepelnoizolačný systém

Zvýšená paropriepustnosť všetkých vrstiev systému Baumit open umožňuje až o 50 % rýchlejšie vysušenie novostavieb, ktoré sú zaťažené stavebnou vlhkosťou. Baumit open výrazne znižuje riziko kondenzácie vodnej pary v konštrukcii, čo má zásadný vplyv na hygienu prostredia a optimálnu vnútornú klímu zateplenej budovy. Máloktorá iná skladba tepelnoizolačného systému dokáže ochrániť fasádu tak efektívne a ohľaduplne ako tepelnoizolačný systém Baumit open. Tento jedinečný systém celkom prirodzeným spôsobom a s využitím základných fyzikálnych princípov spĺňa predstavy o zdravom bývaní, dlhoročnej spoľahlivosti a ekonomickej výhodnosti.
baumit_open
Baumit open
3

NanoporTop so zvýšenou odolnosťou voči machom a riasam

Inovovaný produktový rad Baumit Nanopor photokat odteraz ponúka ešte silnejší samočistiaci účinok. Okrem nanotechnológie, ktorá zabraňuje usádzaniu anorganických nečistôt, využíva aj fotokatalytický efekt, ktorý aktívne chráni povrch fasády pred organickým znečistením spôsobeným mikroorganizmami (machy, riasy a pod.). Tie sú s pomocou katalyzátora, denného svetla a spolupôsobením vetra a dažďa trvalo odstránené z povrchu. Vaša fasáda tak zostane dlhodobo žiarivo čistá a krásna. Vyberte si svoj obľúbený farebný odtieň z najširšej farebnej kolekcie 888 farieb Baumit Life.
color
Baumit open